Cross Maraton na Pilicy (115 km)

Miło jest nam poinformować, że drużyna Klubu Sportowego Amber zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej w IV Cross Maratonie na Pilicy "Wielka Siła".
W maratonie, który odbywał się dnia 1 kwietnia na 115 kilometrowej trasie Przedbórz - Sulejów - Tomaszów – Domaniewice uczestniczyło 102 zawodników z całej Polski.  
Skład zwycięskiej drużyny: Wioletta Bielas, Iza Penczek, Tadeusz Rek, Piotr Kaczmarek, Sebastian Nagórka, Mirosław Kowalski, Sławomir Daras, Zbigniew Sroka, Darek Matysiak, Mariusz Porczyk, Maciej Drożdżowski, Przemek Batóg, Katarzyna Karczemska, Piotr Pawelec, Michał Rosiak, Adam Wieczorek, Andrzej Ambroziak.
Najlepszy czas z KS Amber miał Tadeusz Rek (10:22) i Piotr Kaczmarek (10:23). Świetnie spisały się w dwójce siostry Wioletta Bielas i Iza Penczek, które sklasyfikowane zostały w kategorii MIXT (nie było osad do kategorii kobiet) na drugim miejscu. Jak by mało było szczęścia, pucharów i upominków to na deser Wioletta Bielas wylosowała piękny 1 osobowy kajak ufundowany przez firmę Tedi Sport.
W tym roku mimo niskiego stanu wody na Zalewie Sulejowskim padł rekord trasy z wynikiem osady 2- osobowej 9:07:39. To jest po prostu niesamowite!!!
W kajaku 1-osobowym również ustanowiony został rekord trasy z czasem 9:58:49.    
Partnerem strategicznym imprezy był nasz Ośrodek Przystań Amber Tomaszów Mazowiecki, który kolejny raz gościł zawodników, sponsorów i sędziów.
Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspaniałą atmosferę i rywalizację godną mistrzostw świata!!!

PrzystańSpływy kajakoweSpływy zorganizowaneCross Maraton na Pilicy (115 km)
Uwaga! Zapraszamy na naszą nową stronę: www.amber.travel
www.amber.travel Zapraszamy! Wiele nowości!
Już niedługo www.amber.travel całkowicie zastąpi www.przystan.tm.pl.