Spływy kajakowe Pilicą 1-2-3-4 dniowe

Oto niektóre proponowane i sprawdzone przez nas trasy spływów Pilicą. Chętnie pomożemy w wyborze trasy i doradzimy wybór odpowiednich biwaków oraz podpowiemy co warto zobaczyć w okolicy.Działamy na całej Pilicy, a w szczególności od Maluszyna do Mniszewa, aż po Czersk i Górę Kalwarii na Wiśle. Możemy również spływ zacząć od Źródeł Pilicy, ale najlepiej od Żarnowca, Szczekocin czy Koniecpola.

Tomaszów - Spała (11 km) - Inowłódz (19 km)
Czas płynięcia całego odcinka z Tomaszowa do Inowłodza ok. 3-4 godzin.
Bardzo atrakcyjna, popularna, rodzinna trasa kajakowa. Pod mostem kolejowym w Tomaszowie płyniemy lewą stroną uważając na szybszy trochę nurt. Rzeka do Spały silnie meandruje, a za Spałą wpływa w piękny, śródleśny odcinek rezerwatu. Za mostem w Inowłodzu przełom i łagodne bystrze, płyniemy lewą stroną. Start na terenie Ośrodka Przystań AMBER w Tomaszowie, a meta na terenie również naszej Przystani w Inowłodzu. Spływ możemy zakończyć w Spale po 11 km lub zacząć w Spale. Koszt spływu to 70 zł za kajak 2-osobowy. Cena obejmuje następujące świadczenia: wypożyczenie kajaka (+wiosła i kapoki) wraz z jego transportem + transport powrotny wszystkich osób na miejsce startu. Pilica złocista kochanka, mój opis na traseo

Tomaszów - Spała -  Zakościele (20 km)
Trasa łatwa, opis j/w, czas płynięcia całego odcinka ok. 4 godzin.
Za mostem w Inowłodzu nurt przyspiesza przez przełom z prawej strony rzeki dlatego płyniemy lewą stroną, trzymając się prawie brzegu. Za plażą OSIR w Inowłodzu na lewym wzniesieniu pięknie widać Kościółek św. Idziego. Za wyspą na lewym brzegu pomost widokowy i możliwość zorganizowania ogniska, noclegu itp. Koszt spływu to 70 zł za kajak 2-osobowy. Cena obejmuje następujące świadczenia: wypożyczenie kajaka (+ wiosła i kapoki) wraz z jego transportem + transport powrotny do 8 osób j/w. Śladami carów i królów na traseo.pl.
 
Tomaszów - Spała - Inowłódz - Mysiakowiec (30 km) - Grotowice (32 km), Gapinin (35 km)
Trasa opisana j/w, a dalej za Zakościelem Natura 2000 i Rezerwat Żądłowice. Pilicą rekreacyjnie płynie się w tempie ok. 4-5 km/h, czyli na spływ do Mysiakowca rzeba przeznaczyć minimum 6 godzin, bez odpoczynku. Meta na prawym brzegu przed mostem w Mysiakowcu lub 2 km. dalej na lewym brzegu w Grotowicach lub w Gapinienie na prawym brzegu przed mostem CMK. Koszt spływu to 80 zł za kajak 2-osobowy przy minimum płynących 3 kajakach. Cena obejmuje następujące świadczenia: wypożyczenie kajaka (+wiosła i kapoki) wraz z jego transportem + transport powrotny do 8 osób. Transport powyżej 8 osób i jego koszt do uzgodnienia.
 
Inowłódz - Mysiakowiec (10 km), Inowłódz - Grotowice (12 km), Inowłódz - Gapinin (16 km), Inowłódz - Domaniewice (22 km)
Koszt spływu to 80 zł za kajak 2-osobowy przy minimum płynących 2 kajakach. Cena obejmuje następujące świadczenia: wypożyczenie kajaka (+wiosła i kapoki) wraz z jego transportem + transport powrotny do 8 osób. Transport powyżej 8 osób do uzgodnienia.

Spała - Teofilów (7 km), Spała - Inowłódz, Zakościele (9 lub 10 km), Spała - Mysiakowiec (20 km), Spała - Gapinin (25 km)
Możemy dostarczyć i zwodować kajaki na lewym brzegu rzeki za mostem w Spale, a odebrać j/w. Koszt spływu od 60 do 70 zł za kajak 2-osobowy przy minimum płynących 2 kajakach. Cena obejmuje następujące świadczenia: wypożyczenie kajaka (+ wiosła i kapoki) wraz z jego transportem + transport powrotny do 8 osób. Transport powyżej 8 osób do uzgodnienia.

Tomaszów - Zakościele (20 km) - Domaniewice (42 km) - Nowe Miasto nad Pilicą (50 km)
Jeżeli nie jesteście maratończykami to cały odcinek może być podzielony na 2 etapy z biwakiem lub noclegiem za Inowłodzem w Zakościelu. Do dyspozycji uczestników spływu gospodarstwo agroturystyczne w Zakościelu bąź pole namiotowe.
Najładniejszy, malowniczy odcinek rzeki Pilicy od źródeł do ujścia. Na trasie spływu Rezerwat Spalski i Rezerwat Żądłowice. Spływ kończymy na lewym brzegu, na plaży 300 m przed mostem drogowym w Nowym Mieście lub w Domaniewicach bezpośrednio za promem (po 42 km). Koszt spływu to 60 zł za kajak 2-osobowy za dzień przy minimum płynących 4 kajakach. Cena obejmuje następujące świadczenia: wypożyczenie kajaka (+wiosła i kapoki) wraz z jego transportem. Możliwy transport do 8 osób, a powyżej do uzgodnienia.

Tomaszów - Białobrzegi
Trasa o długości 84 km na 3 dni.
Cena kajaka już 35 zł dziennie(poniedziałek-czwartek). Patrz tabela wypożyczeń. Cena transportu do uzgodnienia (od 1,5 zł/km w zależności od ilości kajaków).

Tomaszów - Warka / Mniszew / Czersk, Góra Kalwaria
Trasa z wpłynięciem do Wisły 130 km.
Odbiór kajaków w Warce za mostem kolejowym lub w Mniszewie za mostem drogowym lub na lewym brzegu Wisły 200 metrów za ujściem Pilicy. Wycieczka na minimum 4 noclegi, piękną, malowniczą, czystą i przyjazną rzeką. Koszty spływu w tygodniu to już od 35 zł dziennie za kajak + koszty transportu kajaków do uzgodnienia. Patrz tabela wypożyczeń.
 
Maluszyn - Krzętów - Przedbórz - Łęg Ręczyński (Skotniki) - Trzy Morgi - Sulejów
Trasa łatwa na 3 lub 4 dni. Od Maluszyna do Sulejowa 81 km. (Warto obejrzeć opublikowany przeze mnie odcinek Pilicy na Traseo.pl. Trasa Przedbórz - Tomaszów, serdecznie polecam.)
Start w Maluszynie za mostem na prawym brzegu, a odbiór kajaków też na prawym brzegu przed mostem w Sulejowie. Trasę tę można dowolnie pokonywać i spływ kończyć lub zaczynać w Krzętowie czy Przedborzu, Łęgu Ręczyńskim itp. Koszt spływu w tygodniu to już od 35 zł dziennie za kajak 2- osobowy + koszty transportu kajaków do uzgodnienia. Patrz tabela wypożyczeń.
 
Oprócz wypożyczenia i transportu kajaków możemy zaproponować transport bagażu brzegiem, transport osób po spływie, usługi przewodnickie, pomoc w znalezieniu miejsca bezpiecznego miejsca pozostawienia samochodów, a także organizację noclegów w gospodarstwach agroturystycznych, które są wspaniałą bazą wypadową na wycieczki kajakowe.

Dla grup zorganizowanych proponujemy: spływy integracyjne dla firmofertę specjalną

  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę instruktorów i ratowników
  • usługi autokarowe

Usually do not store in the order cialis online bath room.

Albuterol must be used to deal with bronchospasm (wheezing, shortness of breath) caused by buy ventolin inhaler fridge obstructive airway diseases in adults in addition to children who're no less than 6 yrs . old.

Even though the levitra precise number of functions involved isn't totally understood, reduced degrees of 5-HT certainly cause accélération on the trigeminovascular process.

 

PrzystańSpływy kajakoweSpływy indywidualneSpływy kajakowe Pilicą
Uwaga! Zapraszamy na naszą nową stronę: www.amber.travel
www.amber.travel Zapraszamy! Wiele nowości!
Już niedługo www.amber.travel całkowicie zastąpi www.przystan.tm.pl.