Zostań surferem na Pilicy

Chcesz zostać surferem na Pilicy!!! Przyjedź, zobacz, sprawdź.
Tylko u nas jedna godzina testowania sprzętu gratis.

Inukshuk produkcji Clear Water Design jest stabilną, szybką deską do wiosłowania w pozycji stojącej tzw. "Stand Up Paddle". Jest doskonały do rozpoczęcia przygody z SUP.
Zobacz jakie to proste:film i jeszcze jeden filmik i Majówka 2014 na Pilicy.
Wyposażenie standardowe:
•    wykładzina antypoślizgowa pokładu,
•    uchwyt do przenoszenia z przodu ,
•    uchwyt na środku,
•    mocowanie wiosła,
•    olinowanie pokładu

Stand Up Paddle to najszybciej rozwijająca się dyscyplina na świecie. Jak sama nazwa wskazuje jest rodzajem wiosłowania w pozycji stojącej.

Deska z wiosłem, bo z tego składa się cały sprzęt daje nam nieograniczone możliwości zabawy i sportu zarazem. SUP nie wyklucza aktywności kajakowej na spływach, tylko ją uzupełnia. SUP jest zdecydowanie sportem dla każdego, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny, w rzeczywistości deska jest bardzo stabilna. To sport szybki i łatwy do opanowania podstawowych umiejętności. Aby rozpocząć przygodę i pojąć podstawy potrzeba zaledwie paru minut. Jest to świetna alternatywa do aktywnego spędzania czasu na rzece i jeziorze, a także współzawodnictwa z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. W ramach team buldingu i imprez integracyjnych dla firm organizujemy wyścigi na SUP, które zapewniają sporą dawkę adrenaliny i zabawy. Zabawa z SUP idealnie wypełni pobyty naszych gości w nowe doświadczenia. Zapraszamy....

PrzystańSpływy kajakoweSpływy indywidualneZostań surferem na Pilicy
Uwaga! Zapraszamy na naszą nową stronę: www.amber.travel
www.amber.travel Zapraszamy! Wiele nowości!
Już niedługo www.amber.travel całkowicie zastąpi www.przystan.tm.pl.